Part Number: CFAL4864A-071BW-E1-2
This kit contains: OLED Breakout Board Features
  • PCB jumpers allow quick configuration for 3-wire SPI, 4-wire SPI, or I2C interface
  • Two 12 pin 0.10" ZIF connectors enable mounting a display on the front or back.
  • Four 3.2mm diameter mounting holes
  • Headers for easy connection
OLED Display Features:
  • Small form factor (0.71" diagonal)